KONST / Litografier / Färglitografier 14408275
nr 1440 8275
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 2 st, Figurer. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 55x36 - 51x61 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:47:25
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström